PISANIE PRAC

Piszemy prace na zamówienie. Każda z prac przygotowywana jest indywidualnie na zamówienia dla klienta. Nasz kadra zmierzy się z każdym polonistycznym tematem. Więcej informacji:

ŚCIĄGI WYDRUKOWANE

Opracowaliśmy unikalne zestawy ściąg. Są to gotowe, wydrukowane komplety ściąg, które zostały przygotowane na bieżącą maturę. Więcej informacji o ściągach:

MATURA CD

Dzięki naszej płycie bez problemu przygotujesz się do matury. Na CD umieściliśmy gotowe wypracowania, opracowania, powtórki epok oraz wiele dodatków i bonusów, które pomogą Ci przygotować się do matury. Więcej informacji na temat wypracowań:

INFORMATOR

Strona główna » Matura cd » Ściągi z polskiego wypracowania z polskiego

 

Język polski jest przedmiotem który bez wątpienia jest najobszerniej i najdokładniej przez nas opracowany.

 

Inne przedmioty zawarte na "matura cd":

 

 

Opis zawartości materiału z języka polskiego podzieliliśmy na 2 grupy.

1. Materiały na kartkówkę, pracę klasową,  pracę miesięczną.

2. Materiały do matury.

 

Płyta zawiera ponad 12000 plików w kategorii języka polskiego głównie: wypracowania, opisy epok, charakterystyki itd.

Nie sposób opisać wszystkich tematów, zagadnień, rozwiązań jakie zastosowaliśmy, jednak spróbujemy przedstawić opis najdokładniej jak potrafimy.

Zamieściliśmy również część naszych wypracowań zawartych na płycie w naszym portalu. Spis oraz linki bezpośrednie do nich znajduje się tu: Wypracowania z języka polskiego.

Spis ten jest wykonany automatycznie poprzez przekonwertowanie plików DOC na TXT. Skutkiem czego niektóre tematy są zamieszczone w nieestetyczny sposób zaco bardzo przepraszamy wiąże się to z brakiem tabel i formatowania tekstu w plikach txt jak to ma miejsce w oryginalnych plikach doc zamieszczonych na płycie. Spis jest jedynie elementem informacyjnym i potwierdzającym wielkość naszego zbioru.

Oprócz tego na dole umieściliśmy krótką informację o dodatkach zamieszczonych na płycie.

Matura cd zawiera również offline takie portale jak sciaga.pl,  oraz  sciaga-online.pl .
Już nie musisz czekać do 21 lub płacić za korzystanie z tych serwisów, masz je u siebie na swojej "matura cd".

Jeśli jednak potrzebujesz dodatkowo gotowych ściąg oferujemy je państwu w dziale "Ściągi drukowane" w nim to oferujemy wydrukowane ściągi przydatne do matury i sprawdzianów.

Oto link bezpośredni do drukowanych ściąg z języka polskiego:

Drukowane ściągi i wypracowania z polskiego

 

>>>Kup "matura cd" !!!<<<

 

Opis płyty - Język polski:

 

1. Na kartkówkę, pracę klasową,  pracę miesięczną:

 

Na płycie są wszelkie potrzebne informacje i pomoce naukowe z polskiego.

Jesteśmy pewni i dajemy 100% gwarancję że znajdziecie tam materiały potrzebne do napisanie jakiejkolwiek pracy klasowej, sprawdzianu a wszczególności matury.

Każda lektura, wiersz, fraszka. Każdy bohater, autor, ważny cytat, który jest w programie nauczania jest dokładne omówiony.

Z każdej lektury są dziesiątki wypracowań.

Z każdego wiersza, fraszki jest kilka recenzji.

Każdy bohater oraz autor jest dokładnie opisany i scharakteryzowany.

Płyta zawiera setki: charakterystyk, rozprawek, opisów (przyrody, domu, przyjaciela ...), recenzji (z kina, z teatru...) itd.

 

Z taką pomocą naukową nie straszna Ci będzie żadna: kartkówka, praca klasowa czy choćby praca miesięczna.

Do każdych w wyżej wymienionych zadań będziecie posiadać kilka "prac wzorcowych" na podstawie których bez problemu napiszecie własną pracę :)

 

 

 

2. Do matury:

 

Ten dział to dział koronny oraz tytułowy naszej pracy.

Tu znajdziesz wszelkie pomoce jaki i zarówno informacje oraz zdobędziesz niezbędną wiedzę jak zdać maturę.

 

  • Opracowane tematy z lat poprzednich: Setki wypracowań wykonanych przez wybitnych polonistów. Większość tematów opracowana jest przez kilku autorów daje to możliwość porównania jaki i zarówno zapoznania się z różnymi sposobami wykonywania prac przez fachowców uczmy się od najlepszych! .

 

  • Opracowane pytania na maturę ustną: Posiadamy dużą bazę pytań z ubiegłych lat z części ustnej. Każde pytanie jest szczegółowo omówione oraz wyjaśnione. Z naszego doświadczenia wiemy że ok 70% pytań co rok jest podobnej treści, może być jedynie lekko zmieniona forma samego ułożenia zagadnienia ale pytania wykonywane przez większość szkół powtarzają się. Żebraliśmy te najczęściej występujące.

 

  • Opracowane epoki: Każda epok literackich została dokładnie opisana i scharakteryzowana. Dzieła, autorzy, bohaterzy, hasła epoki, myśli, przekazy itd. Wszystka ta wiedz została zawarta w opisie. Każdy dzieło epoki jest dokładnie omówione i przeanalizowane, każdy autor i bohater jest opisany i scharakteryzowany. Przygotowaliśmy kilka wersji opracowań z każdej epoki. Są gotowe opracowania które objętościowo zajmują ok. 2000 słów - idealne na referaty i szybkie powtórzenie głównych cech epoki oraz opisy zawarte w ok. 40 000 słów, które przydadzą Ci się do dokładnego przeanalizowania, powtórzenia oraz nauczenia się wszystkiego na maturę ustną i pisemną z danej epoki).

 

  • Sylabus maturalny: Zawiera on zbiór informacji i przydatnych wskazówek o formie i przykładowych zadaniach maturalnych zawierających wzorcowe arkusze egzaminacyjne.

 

Dodatkowo na płycie:

- Porady, jak poprawić koncentracje, poradzić sobie ze stresem, czytać szybciej z lepszym rozumieniem tekstu (np. wypracowania), robić najlepsze ściąga.

-Offline takie portale jak sciaga.pl,  lub  sciaga-online.pl

-Inne przedmioty zawarte na "matura cd":

 

-Wiele innych DODATKÓW.

 

>>>Kup "matura cd" !!!<<<

 

 

SZYBKA ŚCIĄGA
Lektury - spis. Jak pisać.

PRZYDATNE INFORMACJE

» bezpłatna powtórka przed maturą z WOS’u

» wiosenny semestr na Uniwersytecie

» internetowe warsztaty dla maturzystów

» salon edukacyjny Perspektywy 2011

» konkurs na najciekawszą trasę wycieczki

» weź udział w projekcie edukacyjnym

SZUKANE W PORTALU

» karta pracy tadeusz borowski odpowiedzi

» wiersz o roztargnionej królewnie

» czyje portrety znajdują się w gabinecie szymona gajowca

» spotkania z klasykami literatury wsip

» spotkania z klasykami literatury wsip

» życzenia urodzinowe w średniowiecznym stylu

więcej...

Ściągi, wypracowania, pisanie prac, prace na zamówienie, charakterystyki, prace przekrojowe, motywy literackie, opisy epok, ściągi i wypracowania z polskiego, historii, geogfafii, biologi, matura
www.e-buda.pl - ściągi i wypracowania

Copyright © 2011 e-buda.pl