PISANIE PRAC

Piszemy prace na zamówienie. Każda z prac przygotowywana jest indywidualnie na zamówienia dla klienta. Nasz kadra zmierzy się z każdym polonistycznym tematem. Więcej informacji:

ŚCIĄGI WYDRUKOWANE

Opracowaliśmy unikalne zestawy ściąg. Są to gotowe, wydrukowane komplety ściąg, które zostały przygotowane na bieżącą maturę. Więcej informacji o ściągach:

MATURA CD

Dzięki naszej płycie bez problemu przygotujesz się do matury. Na CD umieściliśmy gotowe wypracowania, opracowania, powtórki epok oraz wiele dodatków i bonusów, które pomogą Ci przygotować się do matury. Więcej informacji na temat wypracowań:

INFORMATOR

Strona główna » Pisanie prac

Pisanie prac, przygotowywanie prezentacji maturalnej, wypracowania, prace zaliczeniowe etc...

Zamów pracę / Zaloguj się

Jakość:

Poprzez kilkuletnie doświadczenie w pisaniu prac na zamówienie (ponad 600 zadowolonych osób) oferujemy państwu, pełen profesjonalizm i rzetelność. W trosce o naszych klientów, każde zamówienie traktujemy z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Nasza kadra składa się z byłych nauczycieli polonistów. Za jakość każdej pracy osobiście odpowiedzialna jest dr Agnieszka Kolska (agnieszka e-buda.pl), która nadzoruje, a następnie weryfikuje wszystkie prace przed wysłaniem ich do klienta.

Profesjonalizm:

Oprócz jakości i zaufaniu które zdobyliśmy przez lata naszej współpracy z klientami, oferujemy państwu pełną fachowość i profesjonalizm na każdym etapie zamówienia. Wypracowaliśmy unikalny system w którym nie tylko złożysz zamówienie, ale również prześledzisz wszelkie etapy jego realizacji. Po zalogowaniu masz dostęp do informacji o obecnym etapie zamówienia, oraz wszystkich wcześniejszych wiadomości na jego temat.

Bezpieczeństwo:

Każda praca pisana jest indywidualnie, potępiamy plagiaty! Mimo, iż ufamy naszym współpracownikom nasz pracownik techniczny każdą prace sprawdza poprzez system antyplagiatowy, używany przez większość uczelni wyższych. System ten porównuje prace ze zbiorami dostępnymi w Internecie oraz własnymi bazami danych. Więcej o systemie na stronie plagiat.pl. Dzięki czemu jesteśmy pewni ,że oferowana przez nas usługa gwarantuje państwu pracę jest oryginalną, autorską i napisana indywidualnie.

Uwaga!!! Po wysłaniu Ci pracy czekamy na jej zatwierdzenie czyli przyjęcie jej przez klienta. Jeśli praca jest zgodna z twoimi oczekiwaniami i nie prosisz o ewentualne korekty, wówczas zatwierdzasz ją w naszym systemie. Jeśli zatwierdzisz prace jest ona usuwana z naszego dysku!!! Oznacz to ,iż po zatwierdzeniu pracy nawet tobie nie wyślemy jej po raz drugi!!! Zostaje ona usunięta z naszej bazy wraz innymi danymi na jej temat tj.: (dodatkowe informacje, wiadomości, email'e itp). Całość ta jest kasowana i odzyskanie tych danych staje się niemożliwe!

100% gwarancja dyskrecji.

Wszelkie dane kontaktowe przechowujemy jedynie dla naszych potrzeb, zgodnie z naszą polityką prywatności.

Ceny:

  • 1-2 stron - 50 zł za stronę
   3-5 stron - 40 zł za stronę
   5< stron - 35 zł za stronę
   (Wypracowania, rozprawki, zaliczeniowe ...)

  • 250 zł - prezentacja maturalna (7 stron, bibliografia z podziałem na, literaturę przedmiotu i podmiotu oraz plan wypowiedzi)

Czcionka rodzaj: Arial, rozmiar: 12, interlinia: 1,5
Ceny podane dla terminu zamówienia 5-7 dni.

Istniej możliwość realizacji zamówienia w trybie Ekspresowym.

Wówczas konieczny kontakt telefoniczny.

"PISZEMY 24h/NA DOBĘ i 106 słów/NA MINUTĘ"

 

Zamów pracę / Zaloguj się

 

Typowe poszczególne etapy zamówienia:

1. Składasz zamówienie
Zamówienie należy złożyć za pomocą systemu zamieszczonego na stronie http://www.e-buda.pl/zamowienia/prace .

2. Kontaktujemy się z tobą
Kontaktujemy się w godzinach 8-20, dzwoniąc pod numer telefonu kontaktowego podany przy składaniu zamówienia. Wówczas zatwierdzamy zamówienie i określamy termin jego realizacji.

3. Wpłacasz 50% wartości zamówienia.
Przelew wykonujesz na nasze konto bankowe.

4. Zaczynamy pisać
Po zaksięgowaniu wpłaty rozpoczynamy pisanie pracy.

5. Po napisaniu pracy przesyłamy jej próbkę.
Po wcześniej określonym terminie "realizacji zamówienia" kończymy i przesyłamy tzw. próbkę pracy. Jest to tekst do 500 znaków, przesyłany na podany przy składaniu zamówienia adres e-mail.

6. Wpłacasz drugie 50% wartości zamówienia.
Analogicznie jak w punkcie trzecim przelew wykonujesz na nasze konto bankowe.

7. Wysyłamy całość.
Po zaksięgowaniu kolejnej - ostatniej wpłaty wysyłamy całą prace.

8. Zatwierdzasz prace.
Po otrzymaniu pracy zatwierdzasz ją w systemie, po czym zostaje ona usunięta z naszej bazy wraz innymi danymi na jej temat tj: (dodatkowe informacje, wiadomości, email'e itp). Całość ta jest kasowana i uwaga odzyskanie tych danych jest niemożliwe!


Opracowania naszego autorstwa mogą być wykorzystane tylko w sposób nie naruszający przepisów Prawa Autorskiego oraz Art.272 KK. Autorzy oraz serwis nie ponosi odpowiedzialności za dalsze użytkowanie i sposób ich wykorzystania.

SZYBKA ŚCIĄGA
Lektury - spis. Jak pisać.

PRZYDATNE INFORMACJE

» bezpłatna powtórka przed maturą z WOS’u

» wiosenny semestr na Uniwersytecie

» internetowe warsztaty dla maturzystów

» salon edukacyjny Perspektywy 2011

» konkurs na najciekawszą trasę wycieczki

» weź udział w projekcie edukacyjnym

SZUKANE W PORTALU

» karta pracy tadeusz borowski odpowiedzi

» wiersz o roztargnionej królewnie

» czyje portrety znajdują się w gabinecie szymona gajowca

» spotkania z klasykami literatury wsip

» spotkania z klasykami literatury wsip

» życzenia urodzinowe w średniowiecznym stylu

więcej...

Ściągi, wypracowania, pisanie prac, prace na zamówienie, charakterystyki, prace przekrojowe, motywy literackie, opisy epok, ściągi i wypracowania z polskiego, historii, geogfafii, biologi, matura
www.e-buda.pl - ściągi i wypracowania

Copyright © 2011 e-buda.pl