PISANIE PRAC

Piszemy prace na zamówienie. Każda z prac przygotowywana jest indywidualnie na zamówienia dla klienta. Nasz kadra zmierzy się z każdym polonistycznym tematem. Więcej informacji:

INFO

ŚCIĄGI WYDRUKOWANE

Opracowaliśmy unikalne zestawy ściąg. Są to gotowe, wydrukowane komplety ściąg, które zostały przygotowane na bieżącą maturę. Więcej informacji o ściągach:

MATURA CD

Dzięki naszej płycie bez problemu przygotujesz się do matury. Na CD umieściliśmy gotowe wypracowania, opracowania, powtórki epok oraz wiele dodatków i bonusów, które pomogą Ci przygotować się do matury. Więcej informacji na temat wypracowań:

INFORMATOR

Strona główna » Jak pisać? » Protokół

 

Protokół

Protokół to w miarę dokładny zapis przemówień, wniosków i uchwał z zebrania komisji, koła itp.

Protokół z zebrania Koła LOP w dniu 15 marca 2003 r.

Obecnych – 20 osób (lista obecności dołączona do protokołu)
Prowadzący zebranie, Emil Rykowski, przedstawił porządek zebrania:
1. Odczytanie wniosków z poprzedniego zebrania
2. Sprawozdanie z wykonanych zadań
3. Dyskusja nad realizacją zadań – ocena wykonanych prac
4. Projekt prac wiosennych w otoczeniu szkoły
5. Przydział zadań
6. Wnioski
Wnioski z poprzedniego zebrania odczytała wiceprzewodnicząca Koła, Katarzyna Lipowska, a każda osoba odpowiedzialna za wykonanie podjętego wtedy zadania zdała sprawozdanie. Z wysłuchanych wypowiedzi wynika, że wszystkie zimowe prace zostały wykonane przez członków koła:
1. W obu ptasich karmnikach na przyszkolnym skwerku stale był pokarm.
2. Każdy członek LOP-u sam wywieszał słoninkę dla sikorek.
3. Raz w tygodniu zanosiliśmy wiewiórkom do parku zebrane jesienią żołędzie, czasem słoneczniki lub kolby kukurydzy przynoszone przez uczniów z domu.
W tym miejscu zebrania nowy kolega w naszym gronie zapytał, dlaczego nie dajemy wiewiórkom choć trochę orzechów – wiadomo przecież, że to ich ulubiony przysmak. Emil wyjaśnił mu, że nie mamy pieniędzy i staramy się pomagać ptakom i zwierzętom w ten sposób. Dokarmiamy ich tym, co jesteśmy w stanie zebrać własnymi rękami. Nowemu koledze bardzo się ten pomysł spodobał i zauważył, że taką wycieczkę do lasu można powtórzyć jesienią jeszcze raz. Wszyscy zgodzili się, że trzeba będzie o tym pomyśleć na początku roku szkolnego.
W następnym punkcie programu przewodniczący Koła LOP-u – Tomek Kwiatkowski poprosił zebranych o zgłaszanie propozycji prac wiosennych. Ustalono, że na wiosnę trzeba:
1. Uporządkować teren wokół szkoły (pozamiatać, zagrabić trawniki).
2. Wyplewić zielsko pod murkiem ogrodzenia i pod ścianami budynku szkoły.
3. Przesadzić niektóre kwiaty doniczkowe w klasach.
4. Dokładnie posprzątać w klasach szkolnych.
Filip zwrócił uwagę na wydeptany narożnik trawnika przed szkołą – zaproponował, aby przekopać ten kawałek i posiać nową trawę. Michał miał inny pomysł – ogrodzić płotkiem cały trawnik. Ogrodzenie chłopcy mogliby wykonać na zajęciach technicznych. Jacek zgłosił jeszcze inną propozycję: zostawić ten kawałek zadeptany, wyłożyć go cegłą albo kamieniem i zrobić tam coś w rodzaju chodnika. O potrzebne materiały można zapytać na budowie przy sąsiedniej ulicy, gdzie rozbierają stary budynek.
Tola poprosiła, żeby zapisywali się chętni do poszczególnych zadań – ona podjęła się zrobienia takiej listy. Halinka obiecała przywieść z działki ziemię do kwiatków, pod warunkiem że chłopcy pomogą jej przynieść ją do szkoły, na co nasi rycerscy koledzy zgodzili się bez wahania. Na koniec przewodniczący stwierdził, że wszystkie propozycje trzeba omówić z nauczycielem, który jest opiekunem Koła. On na pewno pomoże im to wszystko zorganizować. Wybrano reprezentację LOP-u w składzie: przewodniczący, Halinka, Asia i Piotr, która pójdzie do nauczyciela i zorganizuje pracę.
Protokołowanie
Krystyna Oleg
Załączniki:
Lista obecności

SZYBKA ŚCIĄGA








Lektury - spis. Jak pisać.

PRZYDATNE INFORMACJE

» bezpłatna powtórka przed maturą z WOS’u

» wiosenny semestr na Uniwersytecie

» internetowe warsztaty dla maturzystów

» salon edukacyjny Perspektywy 2011

» konkurs na najciekawszą trasę wycieczki

» weź udział w projekcie edukacyjnym

SZUKANE W PORTALU

» karta pracy tadeusz borowski odpowiedzi

» wiersz o roztargnionej królewnie

» czyje portrety znajdują się w gabinecie szymona gajowca

» spotkania z klasykami literatury wsip

» spotkania z klasykami literatury wsip

» życzenia urodzinowe w średniowiecznym stylu

więcej...

Ściągi, wypracowania, pisanie prac, prace na zamówienie, charakterystyki, prace przekrojowe, motywy literackie, opisy epok, ściągi i wypracowania z polskiego, historii, geogfafii, biologi, matura
www.e-buda.pl - ściągi i wypracowania

Copyright © 2011 e-buda.pl