PISANIE PRAC

Piszemy prace na zamówienie. Każda z prac przygotowywana jest indywidualnie na zamówienia dla klienta. Nasz kadra zmierzy się z każdym polonistycznym tematem. Więcej informacji:

INFO

ŚCIĄGI WYDRUKOWANE

Opracowaliśmy unikalne zestawy ściąg. Są to gotowe, wydrukowane komplety ściąg, które zostały przygotowane na bieżącą maturę. Więcej informacji o ściągach:

MATURA CD

Dzięki naszej płycie bez problemu przygotujesz się do matury. Na CD umieściliśmy gotowe wypracowania, opracowania, powtórki epok oraz wiele dodatków i bonusów, które pomogą Ci przygotować się do matury. Więcej informacji na temat wypracowań:

INFORMATOR

Strona główna » Jak pisać? » Felieton

 

Felieton

Felieton to listek, arkusik, odcinek powieściowy. Artykuł prasowy o charakterze popularnonaukowym, krytycznym, literackim, napisany żywo i dowcipnie.

Oto przykład:

Jak dziewczyny wychowują kolegów?
(felieton do gazetki ściennej)

W naszej szkole mamy kilku problemowych kolegów, którym pomoc jest bardzo potrzebna, bo grozi im powtarzanie klasy.
Przyznam się, że przeprowadziłem z każdym rozmowę i zapytałem, kogo chcieliby mieć do pomocy w nauce. I co powiecie? Każdy wymienił Idę. Dlaczego? Bo ona dużo umie, bo można z nią porozmawiać na różne tematy, bo jest ładna, miła i w ogóle laska z niej pierwsza klasa. Kilku z tych biedaków już nawet próbowało podejść ją, wziąć na litość, że to niby bez jej pomocy ani rusz. I co? Zdziwicie się! Ona zawsze się zgadza, ale stawia warunki: codzienna nauka w bibliotece szkolnej, żadnych pogaduszek, dopóki podopieczny nie poprawi stopni. Nie ma mowy o kinie, dyskotece czy spacerze, aż warunki umowy nie będą spełnione. Taka twarda! Niektórzy chłopcy są gotowi przyjąć takie warunki, bo choć czasem głośno mówią co innego, to właśnie dziewczyny z zasadami podobają im się najbardziej.

SZYBKA ŚCIĄGA
Lektury - spis. Jak pisać.

PRZYDATNE INFORMACJE

» bezpłatna powtórka przed maturą z WOS’u

» wiosenny semestr na Uniwersytecie

» internetowe warsztaty dla maturzystów

» salon edukacyjny Perspektywy 2011

» konkurs na najciekawszą trasę wycieczki

» weź udział w projekcie edukacyjnym

SZUKANE W PORTALU

» karta pracy tadeusz borowski odpowiedzi

» wiersz o roztargnionej królewnie

» czyje portrety znajdują się w gabinecie szymona gajowca

» spotkania z klasykami literatury wsip

» spotkania z klasykami literatury wsip

» życzenia urodzinowe w średniowiecznym stylu

więcej...

Ściągi, wypracowania, pisanie prac, prace na zamówienie, charakterystyki, prace przekrojowe, motywy literackie, opisy epok, ściągi i wypracowania z polskiego, historii, geogfafii, biologi, matura
www.e-buda.pl - ściągi i wypracowania

Copyright © 2011 e-buda.pl