PISANIE PRAC

Piszemy prace na zamówienie. Każda z prac przygotowywana jest indywidualnie na zamówienia dla klienta. Nasz kadra zmierzy się z każdym polonistycznym tematem. Więcej informacji:

INFO

ŚCIĄGI WYDRUKOWANE

Opracowaliśmy unikalne zestawy ściąg. Są to gotowe, wydrukowane komplety ściąg, które zostały przygotowane na bieżącą maturę. Więcej informacji o ściągach:

MATURA CD

Dzięki naszej płycie bez problemu przygotujesz się do matury. Na CD umieściliśmy gotowe wypracowania, opracowania, powtórki epok oraz wiele dodatków i bonusów, które pomogą Ci przygotować się do matury. Więcej informacji na temat wypracowań:

INFORMATOR

Strona główna » Newsy » Młodzi Menedżerowie Kultury - zgłoszenia do 7.09


Młodzi Menedżerowie Kultury - zgłoszenia do 7.09

2009-08-17


Młodzi Menedżerowie Kultury - zgłoszenia do 7.09

W ramach projektu Młodzi Menedżerowie Kultury młodzi ludzie w wieku 15-25 lat którzy pochodzą z miejscowości do 50 tys. mieszkańców mogą ubiegać się o udział w trzydniowym szkoleniu dotyczącym realizacji projektów kulturalnych. Najlepsi otrzymają mikrodotacje w wysokości ok. 1500 złotych na realizację swoich pomysłów. Termin przesyłania zgłoszeń mija 7 września.

Projekt Młodzi Menedżerowie Kultury realizowany jest przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę".

"W całej Polsce młodzi ludzie z małych miasteczek narzekają na brak ciekawych możliwości spędzania wolnego czasu oraz rozwijania zainteresowań i zdolności. Brakuje im kina, teatru, a często choćby miejsca spotkań. Właśnie dlatego Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę" stworzyło projekt Młodzi Menedżerowie Kultury. Powstał on z myślą o młodych ludziach, którzy mają swoje pasje, chcą się nimi dzielić z innymi oraz ożywiać życie kulturalne w swoich miejscowościach." – piszą organizatorzy.

Podczas trzydniowego szkolenia w Warszawie 20 wybranych menedżerów kultury otrzyma know-how dotyczące realizacji projektów kulturalnych w społecznościach lokalnych. Szkolenie ma zainspirować do działania, pokazać, że ludzie mają szerokie możliwości realizowania pasji (również na gruncie zawodowym) niezależnie od miejsca, z którego pochodzą.

Będzie to szereg spotkań z doświadczonymi menedżerami i animatorami kultury, wizyty w mediach, fundacjach i firmach, by dowiedzieć się jak najlepiej planować projekty – skąd zdobywać środki, jak rozmawiać z mediami, jak nawiązywać kontakt z biznesem.

Uczestnicy podczas szkolenia pracują również nad własnymi projektami. Później, po powrocie do domu, mają jeszcze czas na dopracowanie pomysłów i przesłanie wniosków do Towarzystwa "ę". Najciekawsze projekty otrzymają mikrodotację w wysokości ok. 1500 zł. W kilkunastu miejscowościach realizowane będą projekty związane z różnymi dziedzinami kultury: przeglądy (teatralne i filmowe), warsztaty (dziennikarskie, muzyczne, plastyczne, filozoficzne, fotograficzne etc.) koncerty, wystawy i festiwale.

Do udziału zaproszone są osoby, które:

- mają minimalnie 15 a maksymalnie 25 lat;

- planują realizację projektu w miejscowości do 50 tys. mieszkańców;

- mają ciekawy pomysł na działanie (projekt artystyczny, kulturalny) w swojej miejscowości.

Warunkiem udziału jest wysłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego (do pobrania na stronie internetowej http://mmk.e.org.pl)  do 7.09.2009 r. na adres mailowy: mmk@e.org.pl.

Udział w projekcie jest bezpłatny. Dodatkowe informacje: www.e.org.pl

SZYBKA ŚCIĄGA
Lektury - spis. Jak pisać.

PRZYDATNE INFORMACJE

» bezpłatna powtórka przed maturą z WOS’u

» wiosenny semestr na Uniwersytecie

» internetowe warsztaty dla maturzystów

» salon edukacyjny Perspektywy 2011

» konkurs na najciekawszą trasę wycieczki

» weź udział w projekcie edukacyjnym

SZUKANE W PORTALU

» karta pracy tadeusz borowski odpowiedzi

» wiersz o roztargnionej królewnie

» czyje portrety znajdują się w gabinecie szymona gajowca

» spotkania z klasykami literatury wsip

» spotkania z klasykami literatury wsip

» życzenia urodzinowe w średniowiecznym stylu

więcej...

Ściągi, wypracowania, pisanie prac, prace na zamówienie, charakterystyki, prace przekrojowe, motywy literackie, opisy epok, ściągi i wypracowania z polskiego, historii, geogfafii, biologi, matura
www.e-buda.pl - ściągi i wypracowania

Copyright © 2011 e-buda.pl